ČSAD autobusy Plzeň a.s. - kniha ČSAD 60 let s Vámi
 Nabídka publikace
Kniha ČSAD 60 let s Vámi

Upozornění: V současnosti je kniha již plně rozebrána, a proto je zastaven příjem objednávek. Dotisk zatím není plánován. Děkujeme za pochopení!

Obálka nové knihy ČSAD 60 let s VámiV roce 2009 tomu bylo přesně 60 let, kdy došlo k založení podniků ČSAD (Československá automobilová doprava, později Československá státní automobilová doprava). Při této příležitosti došlo k vydání výroční publikace s názvem "ČSAD 60 let s Vámi".
Kniha, která vznikla ve spolupráci společností ČSAD autobusy Plzeň a.s., Autobusy Karlovy Vary, a.s. a ČSAD Vsetín a.s., stručně mapuje dějiny autobusové dopravy v západních Čechách a východní Moravě. Na své si přijdou nejen milovníci novodobé historie a pamětníci, ale i zájemci o autobusovou dopravu a techniku všeobecně. Určitě vhodný tip na dárek.
V publikaci je mnoho historických fotografií, jež zatím nebyly jinde uveřejněny. Nechybí ani snímky ze současnosti, dokumentujících běžný provoz všech tří uvedených společností.
Pro laiky budou jistě zajímavé i statě popisují fungovaní linkové autobusové dopravy v dnešní době i dříve. Nahlédneme spolu i do zákulisí, které je před zraky cestujících obvykle schováno. Ke každé ze společností jsou rovněž k dispozici souhrnné informace v anglickém a německém jazyce.

Jako bonus jsou do publikace vloženy 3 papírové vystřihovánky autobusů všech společností. V barvách ČSAD autobusy Plzeň se jedná o autobus Crossway 12.8M (model 2008) nebo alternativně autobus Evadys H 12.8M, u společností AKV a ČSAD Vsetín pak autobus Mercedes-Benz Intouro.

Kniha "ČSAD 60 let s Vámi" vstoupila na pulty prodejem ve středu 16. prosince 2009. V oblasti Plzeňska je k zakoupení v pokladnách ČSAD autobusy Plzeň a.s. na Centrálním autobusovém nádraží. Cena této vázané barevné publikace je stanovena na 190,- Kč včetně DPH.
Nabízíme zároveň možnost si publikaci objednat přes Internet. Knihu zasíláme prostřednictvím České pošty v ochranném obalu do libovolného koutu naší země.

Upozornění: V současnosti je kniha již plně rozebrána, a proto je zastaven příjem objednávek. Dotisk zatím není plánován. Děkujeme za pochopení!

Objednávky zasílejte na adresu zbynek.hupak@csadplzen.cz . Knihu je možno zaslat na dobírku (k ceně publikace bude připočteno 110,- Kč vč. DPH za poštovné a balné) nebo doporučeně při platbě předem na základě vystaveného dokladu (poštovné a balné pouze 65,- Kč včetně DPH).
Doba dodání do 5-ti pracovních dnů. V objednávce uvádějte Vaši celou korespondenční adresu a způsob platby (předem nebo na dobírku).

  Publikace ČSAD 60 let s Vámi
 • Počet stran: 104
 • Počet fotografií: 47 historických, 126 současných, 14 obrázků
 • Jazyk: český
 • Vazba: vázaná
 • Rok vydání: 2009
 • Vydání: první
 • Náklad: 1800 ks
 • Resumé: angličtina, němčina
 • Vložená příloha: 3x papírové vystřihovánky (autobusy)
 • ISBN: 978-80-7211-336-1
 • Cena: 190,- Kč (včetně 10% DPH)
Aktualizováno 4.7.2011 © Zbyněk Hupák
ČSAD autobusy Plzeň a.s.
 Hlavní menu
 Aktuality
 O společnosti
 Doprava osob
 Jízdní řády
 Čipová karta
 Bonusy za jízdenky
 Ostatní služby
 Nabídka tiskovin
 Nabídka zaměstnání
 Pronájem kanceláří
 Muzeum
 Zajímavosti
 Váš názor
 Anketa

Využijete v autobuse služby bezdrátového Internetu?

 ano
231 hlasů, 52%
 ne, nemám vhodné zařízení
12 hlasů, 2%
 ne, mám vlastní mobilní Internet
32 hlasů, 7%
 ne, nechci využívat Internet
164 hlasů, 37%

Celkem 439 hlasů

Starší ankety

Výměnná reklama:
OrHit
 Rychlé menu
Elektronický obchod - jízdenky a místenky e-obchod jízdenky
Žákovské jízdné
 Cyklobusy
 CAN v Plzni
 Kontakty
 Facebook
 Vyhledávání

 Mapa stránek
Autoři snímků

 Vozový park
Nejnovější autobusy

SOR C 10.5; foto Miroslav Klas Linkové autobusy SOR C 10.5

Přehled za rok 2012

 Životní jubilea
prosinec 2018

65 let
Stanislav Brejcha (5.)
dispečer Sušice, Klatovsko

Jezdíme pro Plzeňský kraj
 Plzeňský kraj