Výlety 2006
Historickým autobusem po památkách Plzeňska

Naše společnost i pro letošní rok přichystala ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Plzni velmi oblíbené nedělní výlety historickým autobusem po památkách západních Čech.


Historický autobus ŠKODA 706 RTO, foto E. Cízl

Historický autobus Škoda 706 RTO vyjede na první výletní trasu v neděli 18.6.2006. Tyto půldenní výlety pro celou rodinu jsou cenově velmi výhodné, protože v ceně výletu je obsaženo i vstupné do navštíveného památkového objektu. Ve voze RTO je k dispozici celkem 41 míst k sezení.

Odjezdy budou vždy ve 12:30 hodin z Centrálního autobusového nádraží Plzeň, Husova 60, ze stanoviště číslo 5. Předpokládaný návrat zpět na CAN je mezi 18. až 19. hodinou.

Jednotná cena pro účastníky zájezdu je 160,- Kč dospělí, 80 korun pro děti od 6-ti do 15-ti let a 40,- Kč pro děti mladší 6-ti let. Závazné objednávky včetně uhrazení stanovené ceny výletu přijímá obchodně dopravní kancelář sídlící na CAN v Plzni, tel.: 377 327 272. Pracovní doba je pouze pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin.
Doplnění volných míst včetně úhrady výletu je možno provést ještě i přímo u řidiče autobusu před vlastním odjezdem.

  • Výlet č. 1: Chodský hrad Domažlice ve 14:00 hodin, Zámek Horšovský Týn v 16:00 hodin
    Neděle 18.6.

  • Výlet č. 2: Klášter a muzeum Mariánská Týnice ve 14:00 hodin, Konvent Plasy v 16:00 hodin
    Neděle 25.6.

  • Výlet č. 3: Zámek Nebílovy ve 13:30 hodin, Zámek Kozel v 15:30 hodin
    Neděle 2.7.

  • Výlet č. 4: Zámek a skanzen Chanovice ve 14:00 hodin, Zámek Blovice v 16:00 hodin
    Neděle 9.7.

  • Výlet č. 5: Zámek a relikviář sv.Maura Bečov ve 14:00 hodin, Muzeum motorek a hraček Bečov v 16:00 hodin
    (jednotná cena pro účastníky je 200,- Kč; 120,- Kč pro děti 6 - 15 let; 60,- Kč děti do 6-ti let)
    Neděle 16.7.

  • Výlet č. 6: Hrad Rabí ve 14:00 hodin, Zámek Horažďovice v 16:00 hodin
    Neděle 23.7.

  • Výlet č. 7: Klášter Tachov ve 14:00 hodin, Klášter Kladruby v 16:00 hodin
    Neděle 30.7.

  • Výlet č. 8: Muzeum a mlýn Koloveč ve 14:00 hodin, Zámek Horšovský Týn v 16:00 hodin
    Neděle 6.8.

  • Výlet č. 9: Zámek Manětín ve 14:00 hodin, Konvent Plasy v 16:00 hodin
    Neděle 13.8.

  • Výlet č. 10: Zámek a hrad Velhartice ve 14:00 hodin, Vodní hrad Švihov v 16:00 hodin
    Neděle 20.8.

  • Výlet č. 11: Zámek Lnáře ve 14:00 hodin, Zámek Spálené Poříčí v 16:00 hodin
    Neděle 27.8.

  • Výlet č. 12: Zámek Horšovský Týn ve 14:00 hodin, Arboretum Chudenice v 16:00 hodin
    Neděle 3.9.

  • Výlet č. 13: Hrad Kašperk ve 14:00 hodin, Muzeum motorek Kašperské Hory v 16:00 hodin
    (jednotná cena pro účastníky je 200,- Kč; 120,- Kč pro děti 6 - 15 let; 60,- Kč děti do 6-ti let)
    Neděle 10.9.

  • Výlet č. 14: Zámek a hrad Velhartice ve 14:00 hodin, Klášter Chotěšov v 16:00 hodin
    Neděle 17.9.

  • Výlety do vybraného památkového objektu podle předchozího zájmu:

  • Výlet č. 15: Hrad Kašperk v 15:00 hodin, Muzeum motorek Kašperské Hory v 16:30 hodin
    (jednotná cena pro účastníky je 200,- Kč; 120,- Kč pro děti 6 - 15 let; 60,- Kč děti do 6-ti let)
    Neděle 24.9.

Letošní výlety byly již ukončeny!

Další snímky

Historický autobus ŠKODA 706 RTO, foto E. Cízl Historický autobus ŠKODA 706 RTO, foto E. Cízl Historický autobus ŠKODA 706 RTO - interiér vozu
Aktualizováno 14.11.2006 © Zbyněk Hupák
ČSAD autobusy Plzeň a.s.
 Hlavní menu
 Aktuality
 O společnosti
 Doprava osob
 Jízdní řády
 Čipová karta
 Bonusy za jízdenky
 Ostatní služby
 Nabídka tiskovin
 Nabídka zaměstnání
 Pronájem kanceláří
 Muzeum
 Zajímavosti
 Váš názor
 Anketa

Využijete v autobuse služby bezdrátového Internetu?

 ano
493 hlasů, 56%
 ne, nemám vhodné zařízení
18 hlasů, 2%
 ne, mám vlastní mobilní Internet
69 hlasů, 7%
 ne, nechci využívat Internet
299 hlasů, 34%

Celkem 879 hlasů

Starší ankety

Výměnná reklama:
OrHit
 Rychlé menu
Elektronický obchod - jízdenky a místenky e-obchod jízdenky
Žákovské jízdné
 Cyklobusy
 CAN v Plzni
 Kontakty
 Facebook
 Vyhledávání

 Mapa stránek
Autoři snímků

 Vozový park
Nejnovější autobusy

SOR C 10.5; foto Miroslav Klas Linkové autobusy SOR C 10.5

Přehled za rok 2012

 Životní jubilea
duben 2019

50 let
Pavel Vacík (8.)
řidič, Plzeňsko

Karel Housar (9.)
řidič, Domažlicko

Petr Švec (14.)
ostatní dělník, Klatovsko

Jiří Šůs (19.)
řidič, Plzeňsko

Ondřej Štembera (24.)
řidič, Plzeňsko

55 let
Václav Ježek (4.)
řidič/dispečer, Klatovsko

Jaromír Štol (11.)
řidič, Kralovicko

Miroslav Boháč (19.)
řidič, Kralovicko

60 let
František Míček (4.)
řidič, Klatovsko

Jiří Karlovec (20.)
skladník, Kralovicko

Jaroslav Kubát (27.)
řidič, Plzeňsko

65 let
Jiří Ulman (3.)
opravář, Kralovicko

Jiří Rybák (25.)
řidič, Plzeňsko

Jezdíme pro Plzeňský kraj
 Plzeňský kraj